🍀🍀🍀ZIELARSKIE TRENDY🍀🍀🍀
V Sympozjum Zielarskie oraz III Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne organizowane przez Polską Grupę Zielarską sp. z o.o. oraz Polską Izbę Zielarsko-Medyczną w dniach

🍀14-15 marca 2020 r., w Wiśle🍀
pod hasłem przewodnim:
💚MOC ZIÓŁ DLA ZDROWIA, KONDYCJI I URODY 💚

👉INFORMACJE PRAKTYCZNE
V Sympozjum Zielarskie i III Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne to wydarzenie zielarskie organizowane w ścisłej współpracy między Polską Grupą Zielarską sp. z o.o. i Polską Izbą Zielarsko-Medyczną oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. St. Pigonia w Krośnie.
Wysoki poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy zielarskiej zapewni starannie dobrane grono wykładowców, reprezentujących świat zielarstwa i medycyny.

Jako lokalizację wybraliśmy ponownie Wisłę i Hotel STOK. Przygotowaliśmy dla Państwa ponad 500 m 2 klimatyzowanej powierzchni wystawienniczej, na której ponad 70 wystawców zaprezentuje swoją atrakcyjną ofertę produktową.

Tradycyjnie już przygotowujemy wydawnictwo targowe „Zielarskie Trendy”, które otrzyma każdy z Uczestników. Zawierać ono będzie agendę wydarzenia, plan stoisk, streszczenia wykładów profesorskich i inne przydatne podczas targów informacje.
Kolejną propozycją przygotowaną dla Was będą nagrywane prezentacje produktowe prowadzone w sesji satelitarnej.
Nagrywanie prezentacji pozwoli na przypomnienie sobie treści wykładów, do których można będzie można wrócić w każdej chwili i wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Czas trwania Sympozjum oraz Targów został podzielony ze względu na kategorię odbiorców.
👉Dzień pierwszy – 14.03.2020 – DZIEŃ PROFESJONALISTY
Dzień dedykowany właścicielom i personelowi sklepów zielarsko-medycznych, zielarskich, sklepów ze zdrową żywnością oraz wszystkich tych, dla których tematyka zielarstwa i fitoterapii stanowi element ich pracy zawodowej.
W tym dniu swoje wykłady wygłoszą:
🍀prof. dr hab. Inż. Elżbieta Pisulewska
🍀dr farm. Paulina Znajdek- Awiżeń
Te dwie postaci bezpośrednio związane ze światem zielarskim to gwarancja solidnej dawki profesjonalnej wiedzy.
👉Dzień drugi – 15.03.2020 – DZIEŃ PASJONATA
Dzień dedykowany wszystkim, którym tematyka zielarstwa i fitoterapii jest bliska.W tym dniu swój wykład wygłoszą:
🍀prof. dr hab. n. farm. Iwona Wawer
🍀dr hab. n. med. Dorota Waśko- Czopnik
Nie zabraknie również już docenionego przez zielarzy cyklu – studium przypadku – „Przychodzi Baba do Zielarza….” prowadzonego przez
🍀lek. med. Krzysztofa Błechę.
W oba dni V Sympozjum posłuchamy wykładu znanego pediatry, specjalizującego się w chorobach pasożytniczych i odkleszczowych
🍀lek med. Wojciecha Ozimka.

🌱DLACZEGO WARTO?
👉Zielarskie Trendy to najprawdopodobniej największe spotkanie branżowe w Polsce, integrujące środowisko zielarskie.
👉Zielarskie Trendy to wynik współpracy doświadczonej kadry organizatorów i gwarancja wysokiego poziomu organizacyjnego wydarzenia.
👉Zielarskie Trendy gwarantują rzetelną dawkę wiedzy fachowej, przekazanej przez zaproszoną kadrę naukowo-dydaktyczną co stanowi zachętę do udziału w tym wydarzeniu dla grupy docelowej Waszych odbiorców.
👉Zielarskie Trendy to doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
👉Zielarskie Trendy to miejsce spotkań, rozmów, integracji środowiska zielarskiego i fitoterapeutycznego.
👉Zielarskie Trendy to najlepsze miejsce na prezentację nowych produktów, tutaj wzbudzą one oczekiwane zainteresowanie.
👉Zielarskie Trendy to strefa eksperta – zespół doradców z zakresu reklamy i marketingu, prawa, prawa podatkowego, systemów IT – gotowych do podjęcia współpracy lub udzielenia doraźnej pomocy – warto skorzystać.

CO? GDZIE? KIEDY? JAK?

🌱CO?
Zielarskie TrendyV Sympozjum Zielarskie oraz III Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne
🌱GDZIE?
w Wiśle Hotel “STOK” ****
ul Jawornik 52a43-460 Wisła
🌱KIEDY?
14-15 marzec 2020 r., – sobota, niedziela
możesz również przyjechać 13 marca 2020 r., – już w piątek.
🌱JAK?
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: rezerwacja@zielarskietrendy.pl

Formularze zgłoszeniowe będzie można pobrać na stronie www.grupazielarska.pl ( zakładka TARGI) oraz www.izbazielarska.org.pl/

Do Twojej dyspozycji są również nasi koordynatorzy, którzy będą służyć pomocą:
👉Magdalena Trzcińska tel. +48 533 380 421
👉Małgorzata Gościcka tel. +48 533 380 423
👉Anna Bałazy

Zapraszamy do wspólnego tworzenia Zielarskich Trendów.

🍀🍀🍀Do zobaczenia w marcu w Wiśle, na Zielarskich Trendach. 🍀🍀🍀

Z zielarskim pozdrowieniem,