Wykłady z III Sympozjum Zielarsko – Medycznego w Zawierciu

Przesyłam link do pierwszego filmu – dr Jaśkowski – część 1

Druga część wykładu Doktora Jaśkowskiego

Szanowni Państwo

Zarząd Polskiej Izby Zielarsko Medycznej składa podziękowania za Państwa udział w III Sympozjum Zielarskim które odbyło się w dniach 30-31 marca 2019 w Villa Verde Zawiercie.

To dzięki Państwa współpracy i zaangażowaniu wspólnie zorganizowaliśmy niezwykłe i wartościowe Spotkanie które w przyszłości będzie największym i najważniejszym branżowym spotkaniem producentów i dystrybutorów Produktów Naturalnych I zielarskich z całej Polski.

Mamy nadzieję że Sympozjum było dla Państwa wartościowym doświadczeniem, umożliwiło promocję swojej firmy przedstawienie nowych produktów, oraz pozwoliło na kontakt z nowymi osobami.

Tegoroczne III Sympozjum kolejny raz utwierdziło Nas w przekonaniu, że jest wydarzeniem które cieszy się Państwa zainteresowaniem, ale potrzebuje większej aktywizacji środowiska, dlatego dołożymy wszelkich starań aby IV Sympozjum Zielarskie które już 20-22 września 2019 było jeszcze bardziej wartościowe pod względem merytorycznym i organizacyjnym, wyróżniało się oryginalnością oraz pomysłowością.

Wszystkie Państwa uwagi i spostrzeżenia będą dla Nas niezwykle cenne przy realizacji przyszłych przedsięwzięć o podobnym charakterze.

Wyrażamy nadzieję na kontynuowanie współpracy i wspieranie podejmowanych przez Polską Izbę Zielarsko Medyczną inicjatyw związanych z aktywizacją środowiska Zielarskiego, która zaowocuje w przyszłości.

Zachęcamy do wstąpienia w szeregi Polskiej Izby Zielarsko Medycznej, aby integrować i skupiać Zielarzy, wymieniać doświadczenia jak również zdobywać wiedzę niezbędna do podnoszenia Swoich kwalifikacji.

Zapraszamy Firmy do współpracy i promowania się na stronie PIZM, logo Firm będących członkami Izby będą od 1 maja 2019 umieszone na stronie PIZM a produkty Firm członkowskich promowane.

Serdecznie Państwa zapraszamy 😉 Będzie się działo wiele pozytywnych zmian 😉

Anna Bałazy