Szanowni Państwo

Składam serdeczne podziękowania za Państwa udział w II Sympozjum Zielarskim które odbyło się w dniach 24-25 listopada w Hotelu Villa Verde w Zawierciu.

Tegoroczne II Sympozjum miało dla Polskiej Izby Zielarsko Medycznej szczególne znaczenie, utwierdziło Nas w przekonaniu, że jest wydarzeniem które cieszy się Państwa zainteresowaniem.
Naszym celem jest aby kolejne wyróżniały się oryginalnością oraz pomysłowością.
To dzięki Państwa współpracy i zaangażowaniu wspólnie zorganizowaliśmy niezwykłe i wartościowe Spotkanie które w przyszłości będzie największym i najważniejszym branżowym spotkaniem producentów i dystrybutorów Produktów Naturalnych I zielarskich z całej Polski.
Mamy nadzieję że Sympozjum było dla Państwa wartościowym doświadczeniem, umożliwiło promocję swojej firmy przedstawienie nowych produktów, oraz pozwoliło na kontakt z nowymi osobami.

Wszystkie Państwa uwagi i spostrzeżenia będą dla Nas niezwykle cenne przy realizacji przyszłych przedsięwzięć o podobnym charakterze.

Dołożymy wszelkich starań aby Kolejne III Sympozjum Zielarskie które już 30-31 marca 2019 w tym samym miejscu Villa Verde w Zawierciu, na które już dzisiaj Serdecznie Państwa Zapraszamy

było jeszcze bardziej wartościowe pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za owocną współpracę Życząc Państwu sukcesów w dalszej działalności, wyrażamy nadzieję na kontynuowanie współpracy i wspieranie podejmowanych przez Polską Izbę Zielarsko Medyczną inicjatyw związanych z aktywizacją środowiska Zielarskiego, która zaowocuje w przyszłości.

W imieniu Polskiej Izby
Zielarsko Medycznej

Anna Bałazy

Zaproszenie na II Jesienne Sympozjum Zielarskie w Zawierciu

Szanowni Państwo,
zapraszamy właścicieli, pracowników sklepów zielarsko medycznych, producentów, dystrybutorów, dietetyków, bioenergoterapeutów oraz Wszystkich dla których pasją są Zioła☘️
i wykorzystanie ich w medycynie niekonwencjonalnej, jak również w codziennym życiu na Jesienne Sympozjum Zielarskie które odbędzie się 24-25 Listopada do Hotelu Villa Verde w Zawierciu www.villaverde.pl

Spotkanie będzie miało charakter targowo-szkoleniowy.

Swoje wykłady wygłosi między innymi Dr Hubert Czerniak oraz Prof.dr hab. Anna Malm

Nie zabraknie również akcentów rozrywkowych ‍♀️

Zapraszamy na Andrzejki Zielarskie z niespodziankami  Szczegóły wkrótce

PROGRAM:

Dzień pierwszy – 24.11.2018

1. 10:00 – 13:00 Część Targowa
  2. 13:00 – 14:00 Obiad
  3. 14:00 – 16:00 Część Targowa
  4. 16:00 – 17:30 Wykład Prof.dr hab. Anna Malm – Rośliny olejkowe i ich znaczenie w profilaktyce i leczeniu wybranych jednostek chorobowych
  5. 18:00 – 19:30 Wykład dr Hubert Czerniak
  6. 20:30 – 04:00 Uroczysta Kolacja połączona z Zabawą Andrzejkową

Dzień drugi – 25.11.2018

1. 07:00 – 9:30 Śniadanie
  2. 10:00 – 11:15 Wykład Dr Wojciech Ozimek – Wspomaganie leczenia zakażeń pasożytami i pierwotniakami jelitowymi preparatami ziołowymi.
  3. 12:00 – 13:00 Wykład dr. Krzysztof Błecha – Fitoterapia chorób układu nerwowego
  4. 13:15 – 14:00 Prezentacje Firm
  5. 14:00 – 14:45 Wykład Dr Wojciech Ozimek – Wspomaganie leczenia zakażeń odkleszczowych preparatami ziołowymi.
  6. 15:00 Obiad