Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się w Skaryszewie I edycja Konferencji Medycyny Zintegrowanej. Wydarzenie zapowiada się niezwykle ciekawie, wśród prelegentów znalazły się bowiem cenione nazwiska ze świata medycyny, a tematy wykładów brzmią intrygująco.Jak zapowiadają organizatorzy: 

Specjalnie dla słuchaczy, wykładowcy z różnych zakątków Polski poruszą kwestie chorób i dolegliwości zdrowotnych, z którymi boryka się dziś coraz więcej osób. Cukrzyca i jej niezwykle niebezpieczne konsekwencje dla zdrowia, bolerioza, która atakuje coraz więcej z nas czy kontrowersje wokół szczepionek – to tylko część tematów, które znajdują się na liście wykładów. Lista nazwisk również budzi zachęca do udziału w konferencji. Wystarczy wymienić kilka nazwisk: naturoterapeuta Jerzy Zięba, dr n. med. Jerzy Jaśkowski, dr Krzysztof Mikuliszyn, dr Marek Krochmalski, dr Hubert Czerniak, dr n. wet. Bogumił Wojnowski, dr n. farm. Danuta Ewa Białe, Dariusz Zaręba, Stanisław Szczepaniak, Sławomir Salerek, prof .nadzw. dr hab.med Dariusz Kwolek, Emil Piasecki. Więcej informacji na temat wykładów, prelegentów i wystawców możecie znaleźć w: SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM KONFERENCJI. Możecie również pisać bezpośrednio do nas lub pytać o szczegóły w komentarzach naszych wpisów. 

Jak zapowiadają organizatorzy: 

“IDEĄ KONFERENCJI JEST INTEGRACJA ŚRODOWISK MEDYCZNYCH ZE WSZYSTKICH OBSZARÓW WIEDZY O ORGANIZMIE LUDZKIM, MAJĄCYCH NA CELU ZWIĘKSZENIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT MEDYCYNY ZINTEGROWANEJ I DOBROSTANU CZŁOWIEKA”. 

Poza wykładami, podczas dwóch dni konferencyjnych, będzie można skorzystać ze stoisk wystawowych, zjeść coś smacznego i zawrzeć nowe znajomości. Cała konferencja dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych. Cena to 20 zł za jeden dzień, ze zniżką (emeryci, renciści i studenci) to jedyne 10 zł (za jeden dzień). Aby zakupić bilet, należy: dokonać przelewu oraz drogą e-mailową wysłać potwierdzenie na e-mail : konferencjamz@gmail.com. Oto dane do przelewu:

PPHU COBRATEX Stanisław Staniszewski
26-640 Skaryszew Ul. Piaseckiego 1
Numer konta :
Bank Spółdzielczy w Iłży: 12 9129 0001 0069 0600 4893 0001 

O możliwość  wykupienia noclegu prosimy pytać u pani Agaty Staniszewskiej – 533 409 700