Zapraszamy właścicieli, pracowników sklepów zielarsko medycznych, producentów, dystrybutorów, dietetyków, bioenergoterapeutów oraz Wszystkich dla których pasją są Zioła i wykorzystanie ich w medycynie niekonwencjonalnej, jak również w codziennym Życiu na Wiosenne Sympozjum Zielarskie które odbędzie się 14-15 kwietnia w hotelu Magellan w Bronisławowie, ul. Żeglarska 35/31, w pięknym otoczeniu Zalewu Sulejowskiego. Swoje wykłady wygłoszą dr Ryszard Grzebyk, dr Jerzy Maslanky, Zbigniew T. Nowak. Nie zabraknie również akcentów rozrywkowych.

W niedzielę 15 kwietnia o godz 11;00 do 12:30 odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Zielarsko Medycznej.

Przypominamy, że 31.03.2018 upływa termin opłaty za pobyt na Sympozjum Zielarskim w obecnej niższej cenie. Pobyt należy rezerwować osobiście w Hotelu po uprzednim wypełnieniu i wysłaniu na adres izbazielarskomedyczna@gmail.com wypełnionego Zgłoszenia.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres izbazielarskomedyczna@gmail.com

ZGŁOSZENIE-UCZESTNICTWA sklepy

ZGŁOSZENIE-UCZESTNICTWA wystawcy